طوفان ذهنی ( مشاوره)

خیلی خوش آمدید

سرمایه گذاری در بازار رمزارزها یک مقوله پیچیده و پر چالش می باشد. ما در بسیاری از کارها در زندگی نیاز داریم که با فرد دیگری که در آن حوزه تجربه دارد صحبت کنیم و چالش های ذهنی خود را در یک جلسه طوفان ذهنی بیشتر و بهتر درک کنیم. از این روی چنانچه تمایل دارید با مجموعه تحقیقاتی تکرارگر این طوفان ذهنی را داشته باشید می توانید بعد از مطالعه این صفحه و انجام مراحل زمان مد نظر را انتخاب بفرمایید و در یک جلسه طوفان ذهنی با هم گپ و گفتی داشته باشیم.

هزینه نیم ساعت طوفان ذهنی (مشاوره) ۳۶ دلار (تتر) و ۱ ساعت برابر با ۶۰ دلار (تتر) می باشد و تمامی این مبالغ با ۴۰ درصد تخفیف محاسبه شده اند.

به ازای هر 1 ساعت طوفان ذهنی (مشاوره)، یک کد تخفیف ۸۰ درصدی یک ماهه سرویس حرفه ای اکانت Cryptopective به شما اختصاص داده خواهد شد.

لطفاً پس از انتخاب روز و ساعت، مبلغ را به تتر به آدرس کیف پول زیر پرداخت و اطلاعات را از طریق فرم (دکمه تایید نهایی) ارسال نمایید. در غیر اینصورت، رزرو تکمیل نخواهد شد.

لطفا دقت فرمایید در قسمت توضیحات فرم نهایی حتما آدرس هش مربوط به پرداخت را قرار دهید.

چنانچه برای انتقال وجه از صرافی استفاده می کنید این نکته را در نظر داشته باشید که مبلغ هزینه خروج پول از صرافی به عهده شما می باشد. برای مثال چنانچه هزینه صرافی ۱ دلار برای انتقال است مبلغی که برای خروج از صرافی وارد می کنید باید ۶۰ تتر به علاوه ۱ تتر هزینه انتقال صرافی در نظر گرفته شود.

Address: 0x75d29FF70c060ce9C0451aC41cD7F924b7BBd834

Network: BEP20, ARBITRUM, POLYGON


لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.